DyByNy

Owner
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez DyByNy

 1. Gościu ojca mi przestraszysz

  1. NoFeaR

   NoFeaR

   lecz sie typie

 2. Rotacje w składzie ekipy

  Na stanowisko supporta dołącza @NoFeaR! Witamy serdecznie
 3. Rotacje w składzie ekipy

  W tym poście znajdują się wszelkie zmiany w składzie ekipy.
 4. Hej! Przychodzimy do Was z dwoma pytaniami, ponieważ chcemy by komfort oglądania był jak najlepszy. Z góry dziękujemy za oddanie głosu. Ekipa Project Santos
 5. Co sadzisz o osobie powyzej

  Złodziej
 6. Siemanko :)

  Siema siema
 7. Siema siema

  Gitara siema
 8. Ulubione piosenki

  Ulubioną piosenkę mam średnio co 2 dni jak na razie loopuje tego cosaca
 9. Aktualizacja 4

  [TEN POST JEST UZUPEŁNIENIEM] Hejka! Witamy was już w czwartym odcinku aktualizacji. Mamy nadzieję że o nas nie zapomnieliście . Dziś przedstawimy wam: Pracę koszenia trawników, stronę internetową Car Land, Los Santos Customs, oraz stronę internetową Agency 8. Ale bez przedłużania, zapraszamy do oglądania! <3 https://www.youtube.com/watch?v=mn_Do-taaJ8
 10. Eluwa

  nie znam cie ale siema
 11. Aktualizacja 3

  [TEN POST JEST UZUPEŁNIENIEM] Hej! Witamy was po kolejnych dwóch tygodniach intensywnej pracy. Dziś zaprezentujemy wam: Garaż, stronę banku oraz Giełdę. Ale bez przedłużania, zapraszamy do oglądania Niestety data kolejnego filmu nie jest określona. Zaczynamy prace nad większymi systemami i nie jesteśmy w stanie określić kiedy będziemy w stanie wam coś pokazać Ale mamy nadzieję że o nas nie zapomnicie!
 12. Aktualizacja 2

  [TEN POST JEST UZUPEŁNIENIEM] Hej! Witamy was po dwóch tygodniach intensywnej pracy. Dziś zaprezentujemy wam: Pierwszą prace dorywczą, nasz dashboard, sklepy oraz miejsca w których możemy coś zjeść, przebieralnię oraz stronę internetową Premium Cars. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do obejrzenia filmiku No i co? Widzimy się za dwa tygodnie!
 13. Aktualizacja 1

  [TEN POST JEST UZUPEŁNIENIEM] Hej! Jest nam niezmiernie miło was powitać w dniu prezentacji naszego pierwszego odcinka z aktualizacjami. Mamy nadzieję że nasz serwer wam się spodoba. Ale bez przedłużania zapraszamy do oglądania! No i co? Widzimy się za dwa tygodnie!
 14. [ZABAWA] Pomagamy

  20 gr ^^
 15. aseq

  no witam dla ciebie człowieku
 16. Liczymy do 1000

  3
 17. Nazwa tematu powinna wyglądać tak:Ja [nick] apeluję od [kara] WZÓR: Twój nick: Nick osoby karającej: Data nadania kary: Typ kary: Wyjaśnienia:
 18. Nazwa tematu powinna wyglądać tak: Ja [nick] składam skargę na [nick] WZÓR:
 19. Regulamin serwera Discord

  1 Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 2 Nie należy nadmiernie używać wulgaryzmów oraz wyzwisk. 3 Zakaz upubliczniania wizerunków innych graczy jeżeli nie wyrazili na to zgody. 4 Wszelka pornografia jest zakazana, dotyczy to też avatarów. 5 Wszelkie sprawy prywatne załatwiajcie w wiadomościach prywatnych. 6 Kanał memy to nie offtopic. 7 Wszelkie prowokacje będą odpowiednio karane. 8 Zakaz reklamowania innych serwerów discord oraz stron. 9 Zakaz trollowania. 10 Zakaz spamu, wiadomości pisane capslockiem również są traktowane jako spam. 11Zakaz bezsensownego spamowania emotikonami. 12 Zakaz wysyłania podejrzanych linków. 13 Administracja nie odpowiada za treści publikowane przez graczy. 14 Każdy użytkownik ma prawo do drugiej szansy. 15 Zakaz sneaky oznaczania kogoś i kasowania wiadomości 16 Administrator to też człowiek i należy mu się szacunek Regulamin jest własnością serwera Project Santos.Zabrania się kopiowania.
 20. Welcome to Pages

  Welcome to Pages! Pages extends your site with custom content management designed especially for communities. Create brand new sections of your community using features like blocks, databases and articles, pulling in data from other areas of your community. Create custom pages in your community using our drag'n'drop, WYSIWYG editor. Build blocks that pull in all kinds of data from throughout your community to create dynamic pages, or use one of the ready-made widgets we include with the Invision Community. View our Pages documentation